O nás

Apartmány
v Olomouci.

Vítejte na Gruntu
Stylové ubytování na klidném místě

Penzion Moravský Grunt stojí v klidné městské čtvrti Topolany na kraji Olomouce a nabízí vám úžasné ubytování v moderním selském designu. Grunt byl  pečlivě zrekonstruován z bývalého statku vašimi hostiteli, manželi Němečkovými, s důrazem na pohodlí a soukromí.

Náš penzion je klidné útočiště s osmi apartmány a patnácti pokoji penzionového typu, kde znovu objevíte zapomenutý poklid dní a pohodové večery.

Vstřícný přístup a kvalitní služby jsou smyslem našeho bytí. Chceme si být jisti, že je pro vás vše dokonale připraveno – od vonícího povlečení po čistou koupelnu.

Ubytujte se na Moravském Gruntu a nadechněte se klidu ve skvěle zařízených nových pokojích v rustikálním duchu.

Manželé Němečkovi
Co o nás říkají
Manželé Konrádovi
Ubytovali se v apartmánu

"Ubytování v krásném a klidném prostředí. Příjemní hostitelé, Vybavení apartmánu se vším, co by člověk mohl potřebovat. Děkujeme."

Mária & Roman Štanclovi
Vybrali si pokoj penzionu

"Ideální místo pro rodinnou dovolenou. Výborně vybavený pokoj, pohodlné postele, milí majitelé, blízko hospoda. Určitě se sem vrátíme."

Magdaléna, leden 2020
"Líbilo se mi, že paní hostitelka byla ohromně milá a vstřícná. Celý pokoj působil velmi útulně, protože v něm bylo vybavení ze dřeva. Náš rodinný pobyt proběhl zkrátka bezproblémově a určitě se někdy rádi vrátíme."

Jana,
prosinec 2019
"Personál velmi vstřícný, vše krásně připraveno i přesto že jsme objednali ubytování pár hodin před příjezdem a v restauraci jsme se výborně najedli."

Hana, červenec 2019
"Líbila se nám čistota, nové krásné, pohodlné pokoje, příjemní lidé a prostředí, moc děkujeme, maximální spokojenost."

Ivo, červenec 2019
"Venkovní prostranství pro děti. Pohodlné postele, přikrývky a polštáře."